You are not connected. The newsletter may include some user information, so they may not be displayed correctly.

Állásajánlat - Szakács

fvaicontv
www.tiszaujvaros.hu | +36 (49) 548-000 | beszerzes@tujvaros.hu

Állásajánlat - Tiszaújváros

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

A Tiszaújvárosi Intézményműködtető Központ pályázatot hirdet 1 fő szakács munkakör betöltésére, 4 hónap próbaidő kikötéssel, határozatlan időre szóló kinevezéssel.

Pályázati feltételek:

  • szakács végzettség
  • magyar állampolgárság
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • egészségügyi alkalmasság
  • előnyt jelent közétkeztetésben szerzett tapasztalat, illetve a diétás szakács végzettség

Feladatok:

  • a konyha vezetése, a konyhalányok irányítása,
  • az ételek elkészítése és tálalása az étlap alapján
  • alapanyagok megrendelésének összeállítása,
  • áruátvétel,
  • raktárak kezelése

Bérezés az 1992. évi XXXIII. évi törvény a közalkalmazottak jogállásáról, valamint annak végrehajtásáról szóló 77/1993. (V.12) Korm. rendelet; az államháztartásról szóló 2011. évi CXCV. törvény; valamint az államháztartásról szóló törvény végrehajtásáról rendelkező 368/2011. ( XII.31) Korm. rendelet határozza meg.

A pályázathoz csatolni kell:

  • önéletrajzot,
  • bizonyítvány másolatot,
  • erkölcs bizonyítványt,(visszaigazolás megléte),
  • adatkezelési hozzájáruló nyilatkozat
  • a borítékon fel kell tüntetni az 3/2024. iktatószámot.

A pályázat benyújtásának határideje: 2024.04.04
A pályázat elbírálásának határideje: 2024.04.05.
Az állás a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

Érdeklődni és a pályázatokat benyújtani a Tiszaújvárosi Intézményműködtető Központban lehet.

Cím: 3580. Tiszaújváros, Bethlen Gábor u. 7. (117-es iroda)

Telefon:

  • Stefánné Andrea: 06 - 49/ 548 - 308
  • Bánréviné Zán Tamara: 06 - 49/548 - 383

Molnárné Tóth Anita
igazgató

Email built with AcyMailing