Állásajánlat - Óvodatitkár

Ez az email képeket tartalmaz, amennyiben nem látja, nézze meg böngészőjében.

    cimer3

Állásajánlat

www.tiszaujvaros.hu | email | Telefon: (49) 548 000

A Tiszaújvárosi Napközi Otthonos Óvoda a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. tv. 20/A. § alapján pályázatot hirdet 1 fő óvodatitkár munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:

határozott idejű, 2019.09.02 - 2021.12.31.

A foglalkoztatás jellege: teljes munkaidős.

A munkavégzés helye:
Tiszaújvárosi Napközi Otthonos Óvoda
3580 Tiszaújváros, Pajtás köz 13.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

  • Az intézménnyel kapcsolatos adminisztrációs és ügyviteli teendők ellátása.
  • KIR felület kezelése.
  • Gyermekekkel kapcsolatos ügyek kezelése.
  • Nevelő-oktató munka segítése.

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. tv., rendelkezései, valamint a(z) végrehajtásáról szóló 326/2013. (VIII.30.) Kormányrendelet az irányadók.

Pályázati feltételek:

  • Középiskola/gimnázium.
  • Szakmai tapasztalat – legalább 1-3 év szakmai tapasztalat.
  • Gyakorlott szintű MS Office (irodai alkalmazások).
  • Gyakorlott szintű levelező rendszerek (LotusNotes, Outlook).
  • Felhasználói szintű internetes alkalmazások.
  • Magyar állampolgárság, vagy külön jogszabály szerint a szabad mozgás és tartózkodás jogával rendelkező, illetve bevándorolt vagy letelepedett.
  • Büntetlen előélet.
  • Cselekvőképesség.
  • Egészségügyi alkalmasság.

A munkakör legkorábban 2019. szeptember 02. napjától tölthető be.

A pályázat benyújtásának határideje: 2019. július 22.

A pályázat elbírálásának határideje: 2019. július 29.

A pályázat benyújtásának módja:

  • Postai úton a Tiszaújvárosi Napközi Otthonos Óvoda 3580 Tiszaújváros, Pajtás köz 13. címre. A borítékon kérjük feltüntetni a pályázat azonosítószámát (264-3/2019.), valamint a munkakör megnevezését: 1 fő óvodatitkár.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Fényképes szakmai önéletrajz.
  • Motivációs levél.
  • Iskolai végzettséget és egyéb képzettséget igazoló bizonyítvány/oklevél másolatok.
  • Bejegyzés mentes, három hónapnál nem régebbi hatósági bizonyítvány a Kjt. 20. § (1) és (5) bekezdéseinek megfelelően.
  • Hozzájáruló nyilatkozat a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez. (A nyilatkozat letölthető az óvoda honlapjáról)

A pályázattal kapcsolatban érdeklődni a szivarvany@tujvaros.hu e-mail címen lehet.

Micskiné Bodó Erzsébet
óvodavezető

docxPályázó adatkezelési nyilatkozata

Leíratkozna?