Idegenben könnyebben megy

fociGólzáporos mérkőzésen aratott győzelmet a Termálfürdő FC Tiszaújváros az NB III Keleti csoportjában idegenben, a Gyöngyös ellen.

Gyöngyösi AK - TFC Tiszaújváros 3-5 (2-3)

Gyöngyös: 250 néző. Vezette: Kovács (Kulcsár, Vad)

Gyöngyösi AK: Gyulay-Szilágyi, Rédei, Laurinyecz (Ivony), Tatár, Petrezselyem, Tarnai, Gergely (Pilinyi), Bartha, Fótos (Árvai).

Termálfürdő FC Tiszaújváros: Tóth-Fodor, Márton, Bussy, Kovács P., Nagy, Hussein (Kapacina), Orosz, Illés, Nagy (Bucz), Lipusz (Lukács).

26. perc: Bal oldali összjáték után Hussein 20 méterről kilőtte a hosszú sarkot. (0-1)

31. perc: Egy félpályáról felívelt labda a 16-oson belülre érkezett. A lepattanó Laurinyecz elé került, aki 13 méterről bevágta a hálóba. (1-1)

40. perc: Jobb oldali támadás után Hussein játszotta be a labdát Nagy Dávidnak, aki 5 méterről belőtte a játékszert a hálóba. (1-2)

43. perc: Beívelést követően Nagy Dávid a 16-oson belül ütközött egy támadóval, így jogos 11-eshez jutottak a hazaiak, melyet Laurinyecz értékesített. (2-2)

45. perc: Az ellenél térfelének közepéről vezette rá a kapura a labdát Nagy Dávid, majd a kapust is kicselezve a 16-osról lőtt gólt. (2-3)

48. perc: Nagy Róbert a jobb szélen lódult meg. Két védőt is kicselezett, majd középre ívelt, ahol Hussein védhetetlenül fejelt a léc alá. (2-4)

83. perc: Bal oldali gyöngyösi szabadrúgást követően a labda a hosszú oldalra került, onnan visszafejelték középre, ahol Ivony fejelt a hálóba. (3-4)

89. perc: Kapacina a kaputól 20 méterre kapta a labdát, és egy esernyőcsel után ballal kilőtte a bal alsó sarkot. (3-5)

Labancz Róbert: A súlyos egyéni hibák csak vereséghez vezetnek. Nem engedhetjük meg magunknak, hogy ilyen szervezetlenül futballozzunk.

Gerliczki Máté: A múlt heti teljesítményünkre is rá tudtunk tenni egy lapáttal támadásban, viszont azt is el kell ismerni, hogy az ellenfél pontrúgásaival nagyon nehezen birkóztunk meg. Ennek ellenére nagyobb arányú győzelmet is arathattunk volna, de így is nagyon büszke vagyok a játékosaimra.